HP ProBook 4 G1iR 16 hüvelykes notebook Intel® Core™ i5 i5-1334U laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Ezüst
Kód: MOBHP-NOT4439
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProBook 4 G1iR 16 hüvelykes notebook Intel® Core™ i5 i5-1334U laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Ezüst| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,6 GHz |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzorgeneráció | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor modell | i5-1334U |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzorszálak száma | 12 |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| NVMe | Igen |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| SSD interfész | PCI Express |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CCC, CE, BSMI, RoHS, GS jelölés, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CECP |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Ezüst |
| Szín neve | Csukas ezüst |
| Eredeti márka | HP |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Vízálló billentyűzet | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Clickpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Mélység | 251 mm |
| Magasság (elöl) | 1,09 cm |
| Magasság (hátul) | 1,7 cm |
| Szélesség | 359,4 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211503 |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB alvás és töltés | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 2 |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Iris Xe grafika |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Iris XE grafika |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Hőmérséklet-érzékelő | Igen |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Érintőképernyő | Nem |
| Színskála | 62,5% |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 62,5% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 40,6 cm |
| Színtér | sRGB |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Akkumulátor kapacitása | 56 Wh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.66 kg |
| EAN vonalkód: | 199764931658 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor modell: | i5-1334U |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| NVMe: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CCC, CE, BSMI, RoHS, GS-jelölés, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CECP |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Ezüst |
| Szín neve: | Csukas ezüst |
| Eredeti márka: | HP |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mélység: | 251 mm |
| Magasság (elöl): | 1,09 cm |
| Magasság (hátul): | 1,7 cm |
| Szélesség: | 359,4 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 2 |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Iris Xe grafika |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Iris Xe grafika |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Hőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Színskála: | 62,5% |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 62,5% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Színtér: | sRGB |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor kapacitása: | 56 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

