HP Fialový oboustranný ochranný obal na 15,6″ notebooky
Kód: MOBHP-TOR0193
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Fialový oboustranný ochranný obal na 15,6″ notebooky| Hlavní barva produktu | Fialová |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Typ krytu | Pouzdro |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Kompatibilita značky | HP |
| Materiál | Neopren |
| Hmotnost včetně balení | 240 g |
| Hmotnost | 190 g |
| Výška | 10 mm |
| Šířka balení | 400 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Hloubka | 285 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka balení | 325 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.285 kg |
| EAN vonalkód: | 195161357398 |
| Fő termék színe: | Lila |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Borító típusa: | Ház |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Anyag: | Neoprén |
| Súly csomagolással együtt: | 240 g |
| Súly: | 190 g |
| Magasság: | 10 mm |
| Csomag szélessége: | 400 mm |
| Csomag magassága: | 10 mm |
| Mélység: | 285 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Csomagolási mélység: | 325 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

