HP fekete eredeti LaserJet tonerkazetta 207A
Kód: TONHP-HHB0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP fekete eredeti LaserJet tonerkazetta 207A| Modell | Eredeti |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Fekete tonerkapacitás | 1350 oldal. |
| HP szegmens | Kis- és középvállalkozások |
| Kompatibilitás | HP LaserJet Pro M255, M282, M283 |
| Csomag szélessége | 363 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Mélység | 96 mm |
| Súly | 530 g |
| Szélesség | 363 mm |
| Magasság | 111 mm |
| Súly csomagolással együtt | 750 g |
| Csomag magassága | 111 mm |
| Csomagolási mélység | 96 mm |
| Fő (külső) csomagolás egy raklaprétegen (EU) | 24 darab |
| Doboz tartalma | Tonerkazetta; Újrahasznosítási utasítások |
| Raklap súlya | 244,9 kg (540 font) |
| Raklap méretei (sz x mé x ma) | 1099,8 × 985,5 × 1254,8 mm (43,3 × 38,8 × 49,4") |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Raklapméret (EU) | 1100 × 790 × 1148 mm |
| Raklap méretei | 1100 × 986 × 1254 mm |
| Euro raklap súlya | 182,5 g |
| Raklap szélessége | 111 cm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám | 300 darab |
| Dobozok száma egy raklapon | 300 darab |
| Raklap hossza | 98,6 cm |
| Rétegek száma egy raklapon | 10 darab |
| Egy rétegben elhelyezett dobozok száma egy euro raklapon | 24 darab |
| Raklap magassága | 125,4 cm |
| Kartonok száma rétegenként | 30 darab |
| Raklap súlya | 245,5 g |
| Számozás egy euro raklapon | 216 darab |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.705 kg |
| EAN vonalkód: | 193905265138 |
| Modell: | Eredeti |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Fekete tonerkapacitás: | 1350 oldal. |
| HP szegmens: | Kis- és középvállalkozások |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet Pro M255, M282, M283 |
| Csomag szélessége: | 363 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mélység: | 96 mm |
| Súly: | 530 g |
| Szélesség: | 363 mm |
| Magasság: | 111 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 750 g |
| Csomag magassága: | 111 mm |
| Csomagolási mélység: | 96 mm |
| Fő (külső) csomagolás egy raklaprétegen (EU): | 24 darab |
| Doboz tartalma: | Tonerkazetta; Újrahasznosítási utasítások |
| Raklap súlya: | 245,5 g |
| Raklap méretei (sz x mé x ma): | 1099,8 × 985,5 × 1254,8 mm (43,3 × 38,8 × 49,4") |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Raklapméret (EU): | 1100 × 790 × 1148 mm |
| Raklap méretei: | 1100 × 986 × 1254 mm |
| Euro raklap súlya: | 182,5 g |
| Raklap szélessége: | 111 cm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám: | 300 darab |
| Dobozok száma egy raklapon: | 300 darab |
| Raklap hossza: | 98,6 cm |
| Rétegek száma egy raklapon: | 10 darab |
| Egy rétegben elhelyezett dobozok száma egy euro raklapon: | 24 darab |
| Raklap magassága: | 125,4 cm |
| Kartonok száma rétegenként: | 30 darab |
| Számozás egy euro raklapon: | 216 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

