HP fekete eredeti LaserJet tonerkazetta 142A
Kód: TONHP-HHP0325
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP fekete eredeti LaserJet tonerkazetta 142A| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fekete tonerkapacitás | 950 oldal. |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Modell | Eredeti |
| HP szegmens | Társasági |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | HP LaserJet M110, M111, M139e-M142e, M140 |
| Magasság | 125 mm |
| Szélesség | 375 mm |
| Mélység | 108 mm |
| Súly | 510 g |
| Csomag magassága | 125 mm |
| Súly csomagolással együtt | 810 g |
| Csomagolási mélység | 108 mm |
| Csomag szélessége | 375 mm |
| Fő (külső) csomagolás egy raklaprétegen (EU) | 21 darab |
| Maximális egymásra rakható dobozok száma | 32 darab |
| Doboz tartalma | Tonerkazetta; Újrahasznosítási utasítások |
| Raklap méretei (sz x mé x ma) | 1148,1 × 990,6 × 1270 mm (45,2 × 39 × 50") |
| Raklapméret (EU) | 1131 × 770 × 1149 mm |
| Raklap súlya | 217,3 kg (479 font) |
| Raklap méretei | 1148 × 990 × 1269 mm |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15 - 32,5°C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Raklap hossza | 99 cm |
| Kartonok száma rétegenként | 27 darab |
| Raklap súlya | 217,3 g |
| Raklap szélessége | 114,8 cm |
| Dobozok száma egy raklapon | 243 darab |
| Rétegek száma egy raklapon | 9 darab |
| Raklapon lévő darabszám | 168 darab |
| Euro raklap súlya | 156,6 g |
| Raklap magassága | 126,9 cm |
| Számozás egy euro raklapon | 168 darab |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre. Ne lélegezze be a tonerport. Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 194850740626 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fekete tonerkapacitás: | 950 oldal. |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Modell: | Eredeti |
| HP szegmens: | Társasági |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet M110, M111, M139e-M142e, M140 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 375 mm |
| Mélység: | 108 mm |
| Súly: | 510 g |
| Csomag magassága: | 125 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 810 g |
| Csomagolási mélység: | 108 mm |
| Csomag szélessége: | 375 mm |
| Fő (külső) csomagolás egy raklaprétegen (EU): | 21 darab |
| Maximális egymásra rakható dobozok száma: | 32 darab |
| Doboz tartalma: | Tonerkazetta; Újrahasznosítási utasítások |
| Raklap méretei (sz x mé x ma): | 1148,1 × 990,6 × 1270 mm (45,2 × 39 × 50") |
| Raklapméret (EU): | 1131 × 770 × 1149 mm |
| Raklap súlya: | 217,3 g |
| Raklap méretei: | 1148 × 990 × 1269 mm |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15 - 32,5°C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Raklap hossza: | 99 cm |
| Kartonok száma rétegenként: | 27 darab |
| Raklap szélessége: | 114,8 cm |
| Dobozok száma egy raklapon: | 243 darab |
| Rétegek száma egy raklapon: | 9 darab |
| Raklapon lévő darabszám: | 168 darab |
| Euro raklap súlya: | 156,6 g |
| Raklap magassága: | 126,9 cm |
| Számozás egy euro raklapon: | 168 darab |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre., Ne lélegezze be a tonerport., Kerülje a toner bőrrel és szemmel való érintkezését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

