HP Externí mechanika USB DVDRW
Kód: MOBHP-NAP0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Externí mechanika USB DVDRW| Barva | Černá |
| Typ vkládání disku | Podavač |
| Interní | Ne |
| Hmotnost | 200 g |
| Výška | 14 mm |
| Hloubka | 137,5 mm |
| Šířka | 144 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 8 x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Výška balení | 40 mm |
| Hloubka balení | 169 mm |
| Hmotnost včetně balení | 370 g |
| Šířka balení | 188 mm |
| HP segment | Domácí |
| Účel | Desktop / Laptop |
| Podporovaná média | DVD, CD |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Typ optické jednotky | DVD Super Multi DL |
| Záruční list | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 84717030 |
| Rychlost přepisu CD | 24x |
| Varování | Nevykonávejte demontáž jednotky sami., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Odneste ho na sběrné místo pro elektronický odpad. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drives for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.355 kg |
| EAN vonalkód: | 888182260494 |
| Szín: | Fekete |
| Lemez behelyezésének típusa: | Adagoló |
| Belső: | Nem |
| Súly: | 200 g |
| Magasság: | 14 mm |
| Mélység: | 137,5 mm |
| Szélesség: | 144 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 8 x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Csomag magassága: | 40 mm |
| Csomagolási mélység: | 169 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 370 g |
| Csomag szélessége: | 188 mm |
| HP szegmens: | Otthon |
| Cél: | Asztali / Laptop |
| Támogatott média: | DVD, CD |
| Felület: | USB 2.0 |
| Optikai meghajtó típusa: | |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717030 |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| Figyelmeztetés: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

