Green Cell HP96 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell HP96 náhradní díl pro notebook Baterie| Barva | Černá |
| Model | Baterie |
| Kompatibilita značky | HP |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Napětí baterie | 14,8 V |
| Počet článků baterie | 4 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.295 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719422775 |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Akkumulátor |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Akkumulátor kapacitása: | 2200mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 14,8 V |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

