Green Cell HP183 náhradní díl pro laptop Baterie
Kód: MOBGCEBAT0163
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell HP183 náhradní díl pro laptop Baterie| Barva | Černá |
| Výměna za | RR03XL |
| Model | Baterie |
| Kompatibilita značky | HP |
| Kompatibilita | ProBook 430 G4 G5 440 G4 G5 450 G4 G5 455 G4 G5 470 G4 G5 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Napětí baterie | 11,4 V |
| Kapacita baterie | 39 Wh, 3400 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 5907813967382 |
| Szín: | Fekete |
| Csere erre:: | |
| Modell: | Akkumulátor |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Kompatibilitás: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor feszültsége: | 11,4 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 3400mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

