Green Cell HP16 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell HP16 náhradní díl pro notebook Baterie| Model | Baterie |
| Kompatibilita značky | HP |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita | Compaq 620 625 ProBook 4320s 4520s 4525s |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 4400 mAh |
| Napětí baterie | 10,8 V |
| Počet článků baterie | 6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701414924 |
| Modell: | Akkumulátor |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilitás: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 4400mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 10,8 V |
| Akkumulátorcellák száma: | 6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

