Green Cell HP119 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0136
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell HP119 náhradní díl pro notebook Baterie| Model | Baterie |
| Kompatibilita značky | HP |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita | EliteBook Folio 9470m 9480m |
| Certifikace | CE |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Napětí baterie | 14,8 V |
| Kapacita baterie | 3500 mAh |
| Počet článků baterie | 6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719428579 |
| Modell: | Akkumulátor |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilitás: | |
| Tanúsítvány: | CE |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor feszültsége: | 14,8 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 3500mAh |
| Akkumulátorcellák száma: | 6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

