Green Cell AD75AP zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD75AP zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá| Výstupní výkon | 65 W |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Výstupní napětí | 19.5 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Účel | Laptop |
| Výstupní proud | 3,34 A |
| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Přepětí |
| Certifikace | CE |
| Kompatibilita | Inspiron 15 3543 3558 3559 5552 5558 5559 5568 17 5758 5759 |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 222 g |
| Výška | 31 mm |
| Šířka | 109 mm |
| Hloubka | 47 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 5903317225737 |
| Kimeneti teljesítmény: | 65 W |
| Márkakompatibilitás: | Dell |
| Kimeneti feszültség: | 19,5 V |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Cél: | Laptop |
| Kimeneti áram: | 3,34 A |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlfeszültség |
| Tanúsítvány: | CE |
| Kompatibilitás: | |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 222 g |
| Magasság: | 31 mm |
| Szélesség: | 109 mm |
| Mélység: | 47 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

