Green Cell AD40PV2 zdroj/transformátor Vnitřní 45 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0084
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD40PV2 zdroj/transformátor Vnitřní 45 W Černá| Účel | Laptop |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Ochrana proti přepólování | Ano |
| Nominální výstupní napětí | 19 V |
| Vstupní napětí | 100-240 V |
| Výstupní proud | 2,37 A |
| Výstupní výkon | 45 W |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání, Přepěťová ochrana, Zkrat |
| Výstupní napětí | 19 V |
| Kompatibilita značky | Asus |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Kompatibilita | ASUS R540 X200C X200M X201E X202E Vivobook F201E S200E ZenBook UX31A UX32V |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Aktivita |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Hmotnost | 150 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| EAN/UPC/GTIN (balení) | 5904326375475 |
| Model | AD40PV2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326375475 |
| Cél: | Laptop |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Fordított polaritás elleni védelem: | Igen |
| Névleges kimeneti feszültség: | 19 V |
| Bemeneti feszültség: | 100-240V |
| Kimeneti áram: | 2,37 A |
| Kimeneti teljesítmény: | 45 W |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés, Túlfeszültség-védelem, Rövidzár |
| Kimeneti feszültség: | 19 V |
| Márkakompatibilitás: | ASUS |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Kompatibilitás: | |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Tevékenység |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Súly: | 150 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| EAN/UPC/GTIN (csomagolás): | |
| Modell: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

