Green Cell AD40P zdroj/transformátor Vnitřní 45 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD40P zdroj/transformátor Vnitřní 45 W Černá| Výstupní napětí | 19 V |
| Účel | Laptop |
| Kompatibilita značky | Asus |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Výstupní výkon | 45 W |
| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Přehřívání, Přepětí |
| Nastavitelné výstupní napětí | Ne |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Výstupní proud | 2,37 A |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Kompatibilita | R540 X200C X200M X201E X202E Vivobook F201E S200E ZenBook UX31A UX32V |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1,2 m |
| Výška | 27 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Hmotnost | 146 g |
| Typ balení | Krabice |
| Model | Baterie |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Varování | Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 5903317225652 |
| Kimeneti feszültség: | 19 V |
| Cél: | Laptop |
| Márkakompatibilitás: | ASUS |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Kimeneti teljesítmény: | 45 W |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlmelegedés, Túlfeszültség |
| Állítható kimeneti feszültség: | Nem |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Kimeneti áram: | 2,37 A |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Kompatibilitás: | |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1,2 méter |
| Magasság: | 27 mm |
| Mélység: | 38 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Súly: | 146 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Modell: | Akkumulátor |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Figyelmeztetés: | Ne dobd őket a hagyományos szemetesbe., Ne nyissa ki a tápegység fedelét., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

