Green Cell AD20P zdroj/transformátor Vnitřní 60 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD20P zdroj/transformátor Vnitřní 60 W Černá| Výstupní výkon | 60 W |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí, Zkrat, Přehřívání |
| Výstupní proud | 3,16 A |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Nastavitelné výstupní napětí | Ne |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Účel | Laptop |
| Kompatibilita značky | Samsung |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Výstupní napětí | 19 V |
| Kompatibilita | R519 R719 RV510 NP270E5E NP275E5E NP300E5A NP300E5E NP300E5C |
| Barva | Černá |
| Výška | 31 mm |
| Hmotnost | 220 g |
| Šířka | 109 mm |
| Hloubka | 47 mm |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | AC |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701410902 |
| Kimeneti teljesítmény: | 60 W |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Áramvédelmi elemek: | Túlfeszültség, Rövidzár, Túlmelegedés |
| Kimeneti áram: | |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Állítható kimeneti feszültség: | Nem |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Cél: | Laptop |
| Márkakompatibilitás: | Samsung |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Kimeneti feszültség: | 19 V |
| Kompatibilitás: | |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 31 mm |
| Súly: | 220 g |
| Szélesség: | 109 mm |
| Mélység: | 47 mm |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

