Green Cell AD144P zdroj/transformátor Univerzální 180 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD144P zdroj/transformátor Univerzální 180 W Černá| Výstupní napětí | 19.5 V |
| Výstupní výkon | 180 W |
| Typ napájení | Univerzální |
| Ochrana proti přepólování | Ano |
| Účel | Laptop |
| Vstupní proud | 3.5 A |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Výstupní proud | 9,23 A |
| Kompatibilita značky | Acer |
| Vstupní napětí | 100-240 V |
| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Přehřívání, Přepěťová ochrana |
| Kompatibilita | Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7, Acer Predator Helios |
| Barva | Černá |
| Snadná instalace | Ano |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| LED indikátory | Aktivita |
| Hmotnost | 800 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| EAN/UPC/GTIN (balení) | 5904326375383 |
| Konektor(y) | 5.5-1.7mm |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 1.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326375383 |
| Kimeneti feszültség: | 19,5 V |
| Kimeneti teljesítmény: | 180 W |
| Tápegység típusa: | Egyetemes |
| Fordított polaritás elleni védelem: | Igen |
| Cél: | Laptop |
| Bemeneti áram: | |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Kimeneti áram: | |
| Márkakompatibilitás: | Acer |
| Bemeneti feszültség: | 100-240V |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlmelegedés, Túlfeszültség-védelem |
| Kompatibilitás: | |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| LED-jelzők: | Tevékenység |
| Súly: | 800 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| EAN/UPC/GTIN (csomagolás): | |
| Csatlakozó(k): | |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

