Green Cell AD09P zdroj/transformátor Vnitřní 90 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD09P zdroj/transformátor Vnitřní 90 W Černá| Výstupní výkon | 90 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Výstupní proud | 4,62 A |
| Účel | Laptop |
| Výstupní napětí | 19.5 V |
| Kompatibilita | Inspiron 15R N5010 N5110 Latitude E6410 E6420 E6430 E6510 E6520 |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1,2 m |
| Hmotnost | 320 g |
| Hloubka | 128 mm |
| Výška | 33 mm |
| Šířka | 51 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | AC |
| Varování | Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Chraňte před vlhkostí., Neotevírejte kryt napájecího zdroje. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.58 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701410735 |
| Kimeneti teljesítmény: | 90 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Márkakompatibilitás: | Dell |
| Kimeneti áram: | 4,62 A |
| Cél: | Laptop |
| Kimeneti feszültség: | 19,5 V |
| Kompatibilitás: | |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1,2 méter |
| Súly: | 320 g |
| Mélység: | 128 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 51 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Figyelmeztetés: | Ne dobd őket a hagyományos szemetesbe., Óvja a nedvességtől., Ne nyissa ki a tápegység fedelét. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

