Green Cell AC51 náhradní díl pro notebook Baterie
Kód: MOBGCEBAT0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AC51 náhradní díl pro notebook Baterie| Kompatibilita značky | Acer |
| Barva | Černá |
| Model | Baterie |
| Kompatibilita | Aspire E 15 E15 E5-575 E5-575G E 17 E17 E5-774 E5-774G |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Napětí baterie | 14,8 V |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Počet článků baterie | 4 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719425189 |
| Márkakompatibilitás: | Acer |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Akkumulátor |
| Kompatibilitás: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor feszültsége: | 14,8 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 2200mAh |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

