Goodram SSDPR-PX600-1K0-80 SSD meghajtó 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0079
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram SSDPR-PX600-1K0-80 SSD meghajtó 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND| SSD-kapacitás | 1 TB |
| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Írási sebesség | 3200 MB/s |
| Olvasási sebesség | 5000 MB/s |
| Memória típusa | 3D NAND |
| NVMe | Igen |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Magasság | 80 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Mélység | 4 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -25°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267964095 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Írási sebesség: | 3200 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 5000 MB/s |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| NVMe: | Igen |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Mélység: | 4 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | -25°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

