Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 SSD meghajtó M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 SSD meghajtó M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND| SMART technológia támogatás | Igen |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| TRIM-támogatás | Igen |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| Memória típusa | 3D NAND |
| SSD formátum | M.2 |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 1200 |
| Írási sebesség | 6500 MB/s |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Olvasási sebesség | 7400 MB/s |
| NVMe | Igen |
| NVMe verzió | 1.4 |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Külső DDR gyorsítótár | Igen |
| Külső DDR gyorsítótár mennyisége | 40 MB |
| Hot swap támogatás | Nem |
| Magasság | 2,65 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Nem működési sokk | 1500 gramm |
| Maximális üzemen kívüli magasság | 0,5 m |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267965054 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| SSD formátum: | M.2 |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 1200 |
| Írási sebesség: | 6500 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Olvasási sebesség: | 7400 MB/s |
| NVMe: | Igen |
| NVMe verzió: | 1.4 |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Külső DDR gyorsítótár: | Igen |
| Külső DDR gyorsítótár mennyisége: | 40 MB |
| Hot swap támogatás: | Nem |
| Magasság: | 2,65 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Mélység: | 22 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Nem működési sokk: | 1500 gramm |
| Maximális üzemen kívüli magasság: | 0,5 m |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

