Gembird EG-PDU-014-FC14 napěťová distribuční jednotka (PDU) 8 AC zásuvky / AC zásuvek 1U Černá
Kód: LIPGEMRAK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird EG-PDU-014-FC14 napěťová distribuční jednotka (PDU) 8 AC zásuvky / AC zásuvek 1U Černá| Délka kabelu | 3 m |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Maximální výkon | 3680 W |
| Maximální proud | 10 A |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Kapacita racku | 1U |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnost | 800 g |
| Hloubka | 44 mm |
| Šířka | 432 mm |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 55 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 554 mm |
| Počet zásuvek | 8 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Zástrčka | C14 rozdvojovač |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | RACK power strips |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309116794 |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Maximális teljesítmény: | |
| Maximális áram: | 10A |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Magasság: | 44 mm |
| Súly: | 800 g |
| Mélység: | 44 mm |
| Szélesség: | 432 mm |
| Csomag szélessége: | 95 mm |
| Csomag magassága: | 55 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 554 mm |
| Aljzatok száma: | 8 db AC aljzat / AC aljzat |
| Dugó: | C14 elosztó |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

