Gembird EE3-U3S-3 meghajtókeret HDD keret fekete 3,5"
Kód: DIAGEMKIE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird EE3-U3S-3 meghajtókeret HDD keret fekete 3,5"| Tárolólemez mérete | 3,5" |
| Támogatott tárolási interfészek | SATA |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 1 |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége | 12 V |
| Adapter kimeneti áram | 2 A |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Terméktípus | HDD keret |
| Csomagolási mélység | 235 mm |
| Csomag magassága | 230 mm, 400 mm |
| Súly | 235 g |
| Szélesség | 198 mm |
| Csomag szélessége | 75 mm, 480 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| USB-csatlakozó | USB B típusú |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB csatlakozó neme | Női |
| USB-portok száma | 1 |
| Adatátviteli sebesség | 4,8 Gbps |
| Chipset | JMS578 |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Használati utasítás | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Csavarhúzóval együtt | Igen |
| Külső doboz hossza | 490 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
| A fő csomag súlya | 12,3 kg |
| Mennyiség dobozonként | 20 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDD pockets |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309097604 |
| Tárolólemez mérete: | 3,5" |
| Támogatott tárolási interfészek: | SATA |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 12 V |
| Adapter kimeneti áram: | 2 A |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Terméktípus: | HDD keret |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
| Csomag magassága: | 230 mm, 400 mm |
| Súly: | 235 g |
| Szélesség: | 198 mm |
| Csomag szélessége: | 75 mm, 480 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Mélység: | 110 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB csatlakozó neme: | Női |
| USB-portok száma: | 1 |
| Adatátviteli sebesség: | 4,8 Gbps |
| Chipset: | JMS578 |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Használati utasítás: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Csavarhúzóval együtt: | Igen |
| Külső doboz hossza: | 490 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
| A fő csomag súlya: | 12,3 kg |
| Mennyiség dobozonként: | 20 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

