Gembird DVD-USB-04 optikai meghajtó DVD±RW Fekete
Kód: NAPGEMOND0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird DVD-USB-04 optikai meghajtó DVD±RW Fekete| Melléklet | Vízszintes |
| Lemez behelyezésének típusa | Előre |
| Szín | Fekete |
| Belső | Nem |
| Csomag magassága | 164 mm |
| Szélesség | 137,5 mm |
| Csomag szélessége | 46 mm |
| Súly | 280 g |
| Magasság | 135,5 mm |
| Csomagolási mélység | 193 mm |
| Mélység | 17,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Támogatott média | DVD-R DL, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, DVD-R, DVD+RW, DVD+R DL, CD-R, DVD-RW, DVD |
| Olvasási sebesség | 24 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Optikai lemez átmérője | 80, 120 mm |
| Optikai meghajtó típusa | DVD±RW |
| Felület | USB 2.0 |
| DVD-ROM átviteli sebesség (stabilizált) | 24 MB/s |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| DVD+R írási sebesség | 6x |
| CD-R átviteli sebesség (max.) | 480 MB/s |
| CD-írási sebesség | 24x |
| CD-olvasási sebesség | 24x |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309125871 |
| Melléklet: | Vízszintes |
| Lemez behelyezésének típusa: | Előre |
| Szín: | Fekete |
| Belső: | Nem |
| Csomag magassága: | 164 mm |
| Szélesség: | 137,5 mm |
| Csomag szélessége: | 46 mm |
| Súly: | 280 g |
| Magasság: | 135,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 193 mm |
| Mélység: | 17,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Támogatott média: | DVD-R DL, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, DVD-R, DVD+RW, DVD+R DL, CD-R, DVD-RW, DVD |
| Olvasási sebesség: | 24 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Optikai lemez átmérője: | 80, 120 mm |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Felület: | USB 2.0 |
| DVD-ROM átviteli sebesség (stabilizált): | 24 MB/s |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| DVD+R írási sebesség: | 6x |
| CD-R átviteli sebesség (max.): | 480 MB/s |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| CD-olvasási sebesség: | 24x |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

