Gembird DVD-USB-031 külső USB DVD meghajtó, fekete
Kód: NAPGEMOND0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird DVD-USB-031 külső USB DVD meghajtó, fekete| Belső | Nem |
| Melléklet | Vízszintes |
| Lemez behelyezésének típusa | Előre |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Súly | 360 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Csomag szélessége | 160 mm |
| Csomag magassága | 30 mm |
| Csomagolási mélység | 170 mm |
| Súly csomagolással együtt | 381 g |
| Támogatott média | CD-R, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD-ROM, CD, CD-ROM, DVD-R DL, CD-RW |
| Optikai meghajtó típusa | DVD±RW |
| Optikai lemez átmérője | 80, 120 mm |
| Felület | USB 3.1 Gen 1, USB Type-C |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Használati utasítás | Igen |
| DVD+R írási sebesség | 8x |
| CD-R írási sebesség | 24x |
| CD-írási sebesség | 24x |
| CD-olvasási sebesség | 24x |
| DVD-ROM olvasási sebesség | 8x |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki pornak és nedvességnek, mert ezek károsíthatják a készüléket., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. Ne dobja a háztartási hulladékba., Ne nyissa ki a készüléket megfelelő védelem nélkül. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309136143 |
| Belső: | Nem |
| Melléklet: | Vízszintes |
| Lemez behelyezésének típusa: | Előre |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 18 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Súly: | 360 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Csomag szélessége: | 160 mm |
| Csomag magassága: | 30 mm |
| Csomagolási mélység: | 170 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 381 g |
| Támogatott média: | CD-R, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD-ROM, CD, CD-ROM, DVD-R DL, CD-RW |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Optikai lemez átmérője: | 80, 120 mm |
| Felület: | USB 3.1 Gen 1, USB Type-C |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Használati utasítás: | Igen |
| DVD+R írási sebesség: | 8x |
| CD-R írási sebesség: | 24x |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| CD-olvasási sebesség: | 24x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 8x |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki pornak és nedvességnek, mert ezek károsíthatják a készüléket., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. Ne dobja a háztartási hulladékba., Ne nyissa ki a készüléket megfelelő védelem nélkül. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

