Gembird DD2-U3M2 asztali dokkolóállomás kettős meghajtóval, USB Type-C M.2 NVME (és SATA) SSD-vel, fekete
Kód: DIAGEMSTA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird DD2-U3M2 asztali dokkolóállomás kettős meghajtóval, USB Type-C M.2 NVME (és SATA) SSD-vel, fekete| M.2 SSD mérete | 2230 (22 x 30 mm), 2280 / 2260 / 2242, 2242 (22 x 42 mm), 22110 (22 x 110 mm) |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 20 Gbps |
| Üzem közben cserélhető | Igen |
| UASP-támogatás | Igen |
| Hot swap támogatás | Igen |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Súly | 150 g |
| Szélesség | 102 mm |
| Mélység | 66 mm |
| Magasság | 13 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 430 g |
| Csomag magassága | 71 mm |
| Csomagolási mélység | 112 mm |
| Csomag szélessége | 146 mm |
| Chipset | RTL9210B |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Felület | 2 db USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Interfész adapterek | USB A-típusú apa - USB C-típusú anya |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a készülék burkolatát. Kerülje a vízzel, nedvességgel és porral való érintkezést. Ne dobja a háztartási hulladékba - a termék speciális ártalmatlanítást igényel. |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | M.2 |
| Tárolólemez interfész | PCI Express, SATA |
| Adathordozó típusa | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Docking stations |
|---|---|
| Súly: | 0.47 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135573 |
| M.2 SSD mérete: | 2230 (22 x 30 mm), 2280 / 2260 / 2242, 2242 (22 x 42 mm), 22110 (22 x 110 mm) |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 20 Gbps |
| Üzem közben cserélhető: | Igen |
| UASP-támogatás: | Igen |
| Hot swap támogatás: | Igen |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 150 g |
| Szélesség: | 102 mm |
| Mélység: | 66 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 430 g |
| Csomag magassága: | 71 mm |
| Csomagolási mélység: | 112 mm |
| Csomag szélessége: | 146 mm |
| Chipset: | RTL9210B |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Felület: | 2 db USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Interfész adapterek: | USB A-típusú apa - USB C-típusú anya |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék fedelét., Kerülje a vízzel, nedvességgel és porral való érintkezést., Ne dobja a háztartási hulladékba – a termék speciális ártalmatlanítást igényel. |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | M.2 |
| Tárolólemez interfész: | PCI Express, SATA |
| Adathordozó típusa: | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

