Exped Flex 1.5R M habszivacs alvóbetét
Kód: MACEXDDMU0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped Flex 1.5R M habszivacs alvóbetét| Összecsukható kialakítás | Igen |
| Anyag | Hab |
| Arc | Téglalap |
| Modell | Egyszemélyes matrac |
| Terméktípus | Túraszőnyeg |
| Szín | Zöld |
| Termék mérete | M |
| Magasság | 18 mm |
| Szélesség | 520 mm |
| Súly | 340 g |
| Hossz | 1810 mm |
| Figyelmeztetés | Száraz helyen, közvetlen hőforrásoktól távol tárolandó., A gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 7640423640747 |
| Összecsukható kialakítás: | Igen |
| Anyag: | Hab |
| Arc: | Téglalap |
| Modell: | Egyszemélyes matrac |
| Terméktípus: | Túraszőnyeg |
| Szín: | Zöld |
| Termék mérete: | M |
| Magasság: | 18 mm |
| Szélesség: | 520 mm |
| Súly: | 340 g |
| Hossz: | 1810 mm |
| Figyelmeztetés: | Száraz helyen, közvetlen hőforrásoktól távol tárolandó., A gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

