Exped Flex 1.5R LW habszivacs hálózsák
Kód: MACEXDDMU0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped Flex 1.5R LW habszivacs hálózsák| Összecsukható kialakítás | Igen |
| Anyag | Hab |
| Terméktípus | Túraszőnyeg |
| Arc | Téglalap |
| Modell | Egyszemélyes matrac |
| Szín | Zöld |
| Termék mérete | Nagy |
| Hossz | 1970 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Súly | 475 g |
| Szélesség | 650 mm |
| Figyelmeztetés | Száraz helyen, közvetlen hőforrásoktól távol tárolandó., A gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 7640423641171 |
| Összecsukható kialakítás: | Igen |
| Anyag: | Hab |
| Terméktípus: | Túraszőnyeg |
| Arc: | Téglalap |
| Modell: | Egyszemélyes matrac |
| Szín: | Zöld |
| Termék mérete: | Nagy |
| Hossz: | 1970 mm |
| Magasság: | 18 mm |
| Súly: | 475 g |
| Szélesség: | 650 mm |
| Figyelmeztetés: | Száraz helyen, közvetlen hőforrásoktól távol tárolandó., A gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

