ENDORFY Spartan 5 MAX processzoros léghűtő, 12 cm, fekete
Kód: CHLENDCPU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Spartan 5 MAX processzoros léghűtő, 12 cm, fekete| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 180 W |
| Hőcsövek száma | 4 |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fekete |
| Radiátor magassága | 12,5 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 25 × 120 mm |
| Radiátor mélysége | 6,5 cm |
| Radiátor szélessége | 14,6 cm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | UKCA, RoHS, CE, CCC, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| Támogatott processzorfoglalatok | FM1 foglalat, AM4 foglalat, AM5 foglalat, AM2+ foglalat, LGA 2066, LGA 1200 (H5 foglalat), FM2+ foglalat, LGA 2011-v3 (R foglalat), LGA 1700, LGA 2011 (R foglalat), AM3+ foglalat |
| Modell | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Szoba | Processzor |
| Kompatibilis termékek | CCC, CE, FCC, UKCA, RoHS minősítés |
| Összeszerelési utasítások | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665801 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 180 W |
| Hőcsövek száma: | 4 |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Radiátor magassága: | 12,5 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 25 × 120 mm |
| Radiátor mélysége: | 6,5 cm |
| Radiátor szélessége: | 14,6 cm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | UKCA, RoHS, CE, CCC, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Támogatott processzorfoglalatok: | FM1 aljzat, AM4 foglalat, AM5 foglalat, AM2+ foglalat, LGA 2066, LGA 1200 (H5 foglalat), FM2+ aljzat, LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), AM3+ foglalat |
| Modell: | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szoba: | Processzor |
| Kompatibilis termékek: | CCC, CE, FCC, UKCA, RoHS minősítés |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

