ENDORFY Navis F240 ARGB processzoros többfunkciós folyadékhűtő 24 cm fekete 1 darab
Kód: CHLENDZEW0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Navis F240 ARGB processzoros többfunkciós folyadékhűtő 24 cm fekete 1 darab| Háttérvilágítás színe | Több |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fekete |
| Hűtőborda anyaga | Alumínium |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 120 × 25 mm |
| Radiátor szélessége | 12 cm |
| Radiátor magassága | 27,5 cm |
| Radiátor mélysége | 5,4 cm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Ventilátor átmérője | 24 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4, Socket AM5, Socket AM2+, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket FM1 |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (perc) | 1600 fordulat/perc |
| Szivattyú csatlakozó | 4 tűs |
| Forgási sebesség (max.) | 2600 fordulat/perc |
| Szoba | Processzor |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (max.) | 2600 fordulat/perc |
| Modell | Mindent egyben folyadékhűtő |
| Forgási sebesség (perc) | 1600 fordulat/perc |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Összeszerelési utasítások | Igen |
| RGB világításvezérlőt tartalmaz | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Figyelmeztetés | A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőfolyadék csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 1.725 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665917 |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 25 mm |
| Radiátor szélessége: | 12 cm |
| Radiátor magassága: | 27,5 cm |
| Radiátor mélysége: | 5,4 cm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Ventilátor átmérője: | 24 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, AM4 foglalat, AM5 foglalat, AM2+ foglalat, LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 1700, FM1 aljzat |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (perc): | 1600 fordulat/perc |
| Szivattyú csatlakozó: | 4 tűs |
| Forgási sebesség (max.): | 2600 fordulat/perc |
| Szoba: | Processzor |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (max.): | 2600 fordulat/perc |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Forgási sebesség (perc): | 1600 fordulat/perc |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
| RGB világításvezérlőt tartalmaz: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőközeg-csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

