Cama WIK VIGO cz/b nappali szekrény Tárolószekrény
Kód: RGACMMDRE0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama WIK VIGO cz/b nappali szekrény Tárolószekrény| Keret színe | Fekete |
| Polcok anyaga | Forgácslap |
| Ajtó anyaga | Közepes sűrűségű farostlemez (MDF) |
| Terméktípus | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Keret kivitel típusa | Homályos |
| Ajtófelület anyaga | Laminált |
| Modell | Tárolószekrény |
| Ajtó típusa | Ajtó zsanérral |
| Keretfelület anyaga | Laminált |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Ajtófelület típusa | Fényes |
| Gyűjtemény | VIGO |
| Helyszín / pozíció | Falfestmény |
| Beépített világítás | Nem |
| További információk | Egy standard polc belül, Fali szekrény, LED szekrényvilágítás vásárolható hozzá., A garnitúrák fotói a kollekció többi bútorával való minta elrendezést mutatnak. Más modellek külön is megvásárolhatók. |
| Fogantyú típusa | PUSH-CLICK rendszer |
| Ajtó színe | Fehér |
| Rácsok száma | 1 polc/polcok |
| Ajtók száma | 1 ajtó/ajtók |
| Tükör | Nem |
| Szélesség | 500 mm |
| Súly csomagolással együtt | 12,5 kg |
| Csomagolási mélység | 560 mm |
| Csomag szélessége | 550 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Csomag magassága | 110 mm |
| Magasság | 500 mm |
| Csomagok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 12.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815000805 |
| Keret színe: | Fekete |
| Polcok anyaga: | Forgácslap |
| Ajtó anyaga: | Közepes sűrűségű farostlemez (MDF) |
| Terméktípus: | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Keret kivitel típusa: | Homályos |
| Ajtófelület anyaga: | Laminált |
| Modell: | Tárolószekrény |
| Ajtó típusa: | Ajtó zsanérral |
| Keretfelület anyaga: | Laminált |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Ajtófelület típusa: | Fényes |
| Gyűjtemény: | VIGO |
| Helyszín / pozíció: | Falfestmény |
| Beépített világítás: | Nem |
| További információk: | Egy szabványos polc belül, Falra szerelhető szekrény, LED-es szekrényvilágítást vásárolhatsz., A szett fotói a kollekció többi bútorával való mintaelrendezést mutatnak. Más modellek külön is megvásárolhatók. |
| Fogantyú típusa: | PUSH-CLICK rendszer |
| Ajtó színe: | Fehér |
| Rácsok száma: | 1 polc/polcok |
| Ajtók száma: | 1 ajtó/ajtók |
| Tükör: | Nem |
| Szélesség: | 500 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 12,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 560 mm |
| Csomag szélessége: | 550 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Csomag magassága: | 110 mm |
| Magasság: | 500 mm |
| Csomagok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

