Cama WIK VIGO C/DW nappali szekrény Tárolószekrény
Kód: RGACMMDRE0087
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama WIK VIGO C/DW nappali szekrény Tárolószekrény| Polcok anyaga | Forgácslap |
| Ajtók száma | 1 ajtó/ajtók |
| Ajtó anyaga | Forgácslap |
| Helyszín / pozíció | Falfestmény |
| Modell | Tárolószekrény |
| Fogantyú típusa | PUSH-CLICK rendszer |
| További információk | Egy oldalra nyíló elülső rész, Összeszerelhető bútorok, A garnitúra fotói a kollekció többi bútorával való elrendezést mutatnak be. Más modellek külön is megvásárolhatók., Fogantyú nélküli előlapok, Egy standard polc belül, Fali szekrény |
| Rácsok száma | 1 polc/polcok |
| Ajtó színe | Wotan tölgy |
| Felületkezelés típusa | Homályos |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Ajtó típusa | Ajtó zsanérral |
| Beépített világítás | Nem |
| Felületi anyag | Laminált |
| Gyűjtemény | VIGO |
| Terméktípus | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Tükör | Nem |
| Keret színe | Fekete |
| Magasság | 300 mm |
| Mélység | 500 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Csomagok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815006074 |
| Polcok anyaga: | Forgácslap |
| Ajtók száma: | 1 ajtó/ajtók |
| Ajtó anyaga: | Forgácslap |
| Helyszín / pozíció: | Falfestmény |
| Modell: | Tárolószekrény |
| Fogantyú típusa: | PUSH-CLICK rendszer |
| További információk: | Az egyik elülső oldal oldalra nyitható, Összeszerelhető bútorok, A szett fotói a kollekció többi bútorával való mintaelrendezést mutatnak. Más modellek külön is megvásárolhatók., Fogantyú nélküli elülső felületek, Egy szabványos polc belül, Falra szerelhető szekrény |
| Rácsok száma: | 1 polc/polcok |
| Ajtó színe: | Wotan tölgy |
| Felületkezelés típusa: | Homályos |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Ajtó típusa: | Ajtó zsanérral |
| Beépített világítás: | Nem |
| Felületi anyag: | Laminált |
| Gyűjtemény: | VIGO |
| Terméktípus: | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Tükör: | Nem |
| Keret színe: | Fekete |
| Magasság: | 300 mm |
| Mélység: | 500 mm |
| Szélesség: | 500 mm |
| Csomagok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

