Cama TESS60 BI/SZ dohányzó-/kisasztal Dohányzóasztal Négyzet alakú, 2 lábbal
Kód: LISCMMDRE0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama TESS60 BI/SZ dohányzó-/kisasztal Dohányzóasztal Négyzet alakú, 2 lábbal| Összeszerelt | Nem |
| Gyűjtemény | TESS |
| Tárolófiókok | Nem |
| Asztallap anyaga | Forgácslap |
| Asztallap színe | Fehér |
| Keret színe | Szürke |
| Asztallap alakja | Négyzet alakú |
| Bővíthető | Nem |
| Oldalsó díszléc felületkezelése | Fényes |
| Tárolóhely | Nem |
| Lábak száma | 2 láb/lábak |
| Magasságállítás | Nem |
| Csuklós | Nem |
| Terméktípus | Dohányzóasztal |
| Felületkezelés | Homályos |
| Asztali típus | Egyéni vállalkozó |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Magasság | 500 mm |
| Hossz | 600 mm |
| Vastagság | 85 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Csomag méretei 2 (sz x mé x ma) | 620 × 55 × 660 mm |
| Csomag magassága | 55 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10 kg |
| Csomag súlya 2 | 3,5 kg |
| Csomagolási mélység | 660 mm |
| Csomag szélessége | 620 mm |
| Csomagok száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Benches and tables |
|---|---|
| Súly: | 13.5 kg |
| Összeszerelt: | Nem |
| Gyűjtemény: | TESS |
| Tárolófiókok: | Nem |
| Asztallap anyaga: | Forgácslap |
| Asztallap színe: | Fehér |
| Keret színe: | Szürke |
| Asztallap alakja: | Négyzet alakú |
| Bővíthető: | Nem |
| Oldalsó díszléc felületkezelése: | Fényes |
| Tárolóhely: | Nem |
| Lábak száma: | 2 láb/lábak |
| Magasságállítás: | Nem |
| Csuklós: | Nem |
| Terméktípus: | Dohányzóasztal |
| Felületkezelés: | Homályos |
| Asztali típus: | Egyéni vállalkozó |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Magasság: | 500 mm |
| Hossz: | 600 mm |
| Vastagság: | 85 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Csomag méretei 2 (sz x mé x ma): | 620 × 55 × 660 mm |
| Csomag magassága: | 55 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10 kg |
| Csomag súlya 2: | 3,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 660 mm |
| Csomag szélessége: | 620 mm |
| Csomagok száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

