Cama SOHO 201125 polc Lebegő polc Falra szerelhető Forgácslap Fekete, Kasmír színű
Kód: POLCMMDRE0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama SOHO 201125 polc Lebegő polc Falra szerelhető Forgácslap Fekete, Kasmír színű| Elérhető opciók | Opcionális világítás, külön kapható |
| Maximális teherbírás | 10 kg |
| Gyűjtemény | SOHO |
| Stílus | Modern |
| Kompozíciót igényel | Igen |
| Anyag | Forgácslap |
| Összeszerelt | Nem |
| Szoba | Egyetemes |
| Rögzítési módszer | Falra szerelhető |
| Rácsok száma | 2 polc/polcok |
| Modell | Polc |
| Szín | Kasmír színű, fekete |
| Mélység | 200 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 1250 mm |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Csomagok száma | 1 |
| Súly csomagolással együtt | 13 kg |
| Csomagolási mélység | 1335 mm |
| Csomag szélessége | 205 mm |
| Csomag magassága | 75 mm |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
| Telepítési utasítások | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Furniture shelves |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815011863 |
| Elérhető opciók: | Opcionális világítás, külön kapható |
| Maximális teherbírás: | 10 kg |
| Gyűjtemény: | SOHO |
| Stílus: | Modern |
| Kompozíciót igényel: | Igen |
| Anyag: | Forgácslap |
| Összeszerelt: | Nem |
| Szoba: | Egyetemes |
| Rögzítési módszer: | Falra szerelhető |
| Rácsok száma: | 2 polc/polcok |
| Modell: | Polc |
| Szín: | Kasmír szín, Fekete |
| Mélység: | 200 mm |
| Magasság: | 200 mm |
| Szélesség: | 1250 mm |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Csomagok száma: | 1 |
| Súly csomagolással együtt: | 13 kg |
| Csomagolási mélység: | 1335 mm |
| Csomag szélessége: | 205 mm |
| Csomag magassága: | 75 mm |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| Telepítési utasítások: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

