Cama RO5 BI/CZ/BI nappali szekrény Tárolószekrény
Kód: RGACMMDRE0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama RO5 BI/CZ/BI nappali szekrény Tárolószekrény| További információk | Lehetőség a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/fektetésére, Összeszerelhető bútor, A laminált forgácslap ellenáll a mechanikai igénybevételnek és a szélsőséges hőmérsékleteknek, Álló vagy függesztett szekrény, Az egyik szárny lefelé vagy oldalra (balra/jobbra) nyílik, Az árban található kiegészítők, az úgynevezett tolóajtók, A szekrény belsejéről készült képek antracit / wotan tölgy színben láthatók, és csak illusztrációk., Ha az előlap felfelé nyílik, gázliftet kell vásárolnia (1 darab szekrényenként), LED-es szekrényvilágítás vásárolható., Egy belső tér - polcok nélkül |
| Ajtó anyaga | Közepes sűrűségű farostlemez (MDF) |
| Ajtó színe | Fehér |
| Modell | Tárolószekrény |
| Fogantyú típusa | PUSH-CLICK rendszer |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Ajtók száma | 1 ajtó/ajtók |
| Keretfelület anyaga | Laminált |
| Helyszín / pozíció | Állóbútorok |
| Ajtófelület anyaga | Laminált |
| Ajtófelület típusa | Homályos |
| Gyűjtemény | ROCO |
| Ajtó típusa | Ajtó zsanérral |
| Keret kivitel típusa | Homályos |
| Keret színe | Fekete, Fehér |
| Terméktípus | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Tükör | Nem |
| Magasság | 370 mm |
| Csomag szélessége | 480 mm |
| Csomagolási mélység | 420 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10,5 kg |
| Szélesség | 370 mm |
| Csomag magassága | 110 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Csomagok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 10.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815005121 |
| További információk: | Lehetőség van a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/elhelyezésére, Összeszerelhető bútorok, A laminált forgácslapot a mechanikai igénybevétellel és a szélsőséges hőmérsékletekkel szembeni ellenállás jellemzi., Álló vagy falra szerelhető szekrény, Az egyik fedél lefelé vagy oldalra (balra/jobbra) nyílik, Az árban szereplő kiegészítők: úgynevezett csúszkák, A szekrény belsejéről készült fotók antracit / wotan tölgy színt mutatnak, és csak illusztrációk., Ha az előlap felfelé nyílik, gázliftet kell vásárolnia (1 darab szekrényenként)., LED-es szekrényvilágítást vásárolhatsz., Egy belső tér - polcok nélkül |
| Ajtó anyaga: | Közepes sűrűségű farostlemez (MDF) |
| Ajtó színe: | Fehér |
| Modell: | Tárolószekrény |
| Fogantyú típusa: | PUSH-CLICK rendszer |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Ajtók száma: | 1 ajtó/ajtók |
| Keretfelület anyaga: | Laminált |
| Helyszín / pozíció: | Állóbútorok |
| Ajtófelület anyaga: | Laminált |
| Ajtófelület típusa: | Homályos |
| Gyűjtemény: | ROCO |
| Ajtó típusa: | Ajtó zsanérral |
| Keret kivitel típusa: | Homályos |
| Keret színe: | Fekete, Fehér |
| Terméktípus: | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Tükör: | Nem |
| Magasság: | 370 mm |
| Csomag szélessége: | 480 mm |
| Csomagolási mélység: | 420 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,5 kg |
| Szélesség: | 370 mm |
| Csomag magassága: | 110 mm |
| Mélység: | 390 mm |
| Csomagok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

