Cama RO4 CZ nappali szekrény Tárolószekrény
Kód: RGACMMDRE0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama RO4 CZ nappali szekrény Tárolószekrény| Keret kivitel típusa | Homályos |
| További információk | Lehetőség a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/fektetésére, LED szekrényvilágítás vásárolható., Összeszerelhető bútorok, A laminált forgácslap ellenáll a mechanikai igénybevételnek és a szélsőséges hőmérsékleteknek, Álló vagy függesztett szekrény, Az árban található kiegészítők, úgynevezett csúszkák |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Keretfelület anyaga | Laminált |
| Keret színe | Fekete |
| Helyszín / pozíció | Padlón álló |
| Terméktípus | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Gyűjtemény | ROCO |
| Modell | Tárolószekrény |
| Tükör | Nem |
| Keretvastagság | 16 mm |
| Szélesség | 750 mm |
| Magasság | 370 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14 kg |
| Csomag szélessége | 860 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Csomagolási mélység | 420 mm |
| Mélység | 390 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815005077 |
| Keret kivitel típusa: | Homályos |
| További információk: | Lehetőség van a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/elhelyezésére, LED-es szekrényvilágítást vásárolhatsz., Összeszerelhető bútorok, A laminált forgácslapot a mechanikai igénybevétellel és a szélsőséges hőmérsékletekkel szembeni ellenállás jellemzi., Álló vagy falra szerelhető szekrény, Az árban szereplő kiegészítők: úgynevezett csúszkák |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Keretfelület anyaga: | Laminált |
| Keret színe: | Fekete |
| Helyszín / pozíció: | Padlón álló |
| Terméktípus: | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Gyűjtemény: | ROCO |
| Modell: | Tárolószekrény |
| Tükör: | Nem |
| Keretvastagság: | 16 mm |
| Szélesség: | 750 mm |
| Magasság: | 370 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14 kg |
| Csomag szélessége: | 860 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 420 mm |
| Mélység: | 390 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

