Cama RO4 BI nappali szekrény Tárolószekrény
Kód: RGACMMDRE0068
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama RO4 BI nappali szekrény Tárolószekrény| Keret anyaga | Forgácslap |
| Keret színe | Fehér |
| Gyűjtemény | ROCO |
| Keretfelület anyaga | Laminált |
| További információk | Összeszerelhető bútorok, Lehetőség a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/elhelyezésére, A laminált forgácslap ellenáll a mechanikai igénybevételnek és a szélsőséges hőmérsékleteknek, LED-es szekrényvilágítás vásárolható., Kiegészítők az árban, úgynevezett tolóajtók, Álló vagy függesztett szekrény |
| Helyszín / pozíció | Padlón álló |
| Terméktípus | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Keretvastagság | 16 mm |
| Modell | Tárolószekrény |
| Keret kivitel típusa | Homályos |
| Tükör | Nem |
| Magasság | 370 mm |
| Szélesség | 750 mm |
| Csomag szélessége | 860 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14 kg |
| Csomagolási mélység | 420 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Mélység | 390 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815005053 |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Keret színe: | Fehér |
| Gyűjtemény: | ROCO |
| Keretfelület anyaga: | Laminált |
| További információk: | Összeszerelhető bútorok, Lehetőség van a szekrény vízszintes vagy függőleges felakasztására/elhelyezésére, A laminált forgácslapot a mechanikai igénybevétellel és a szélsőséges hőmérsékletekkel szembeni ellenállás jellemzi., LED-es szekrényvilágítást vásárolhatsz., Az árban szereplő kiegészítők: úgynevezett csúszkák, Álló vagy falra szerelhető szekrény |
| Helyszín / pozíció: | Padlón álló |
| Terméktípus: | Szekrény a falnak támaszkodva |
| Keretvastagság: | 16 mm |
| Modell: | Tárolószekrény |
| Keret kivitel típusa: | Homályos |
| Tükör: | Nem |
| Magasság: | 370 mm |
| Szélesség: | 750 mm |
| Csomag szélessége: | 860 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14 kg |
| Csomagolási mélység: | 420 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Mélység: | 390 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

