Cama polc OVO 130x20xM15 tölgy/beton
Kód: POLCMMDRE0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama polc OVO 130x20xM15 tölgy/beton| Szín | Beton, Tölgy |
| Gyűjtemény | EZ |
| Anyag | Forgácslap |
| Rácsok száma | 1 polc/polcok |
| Modell | Polc |
| Összeg | 1 |
| Kompozíciót igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szoba | Hálószoba, Nappali, Univerzális |
| Összeszerelt | Nem |
| Világítás | Opcionális, külön megvásárolható |
| Állítható polcmagasság | Nem |
| Rögzítési módszer | Falra szerelhető |
| Magasság | 150 mm |
| Csomagolási mélység | 207 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,5 kg |
| Csomag szélessége | 1040 mm |
| Szélesség | 1300 mm |
| Vastagság | 1,6 cm |
| Csomag magassága | 48 mm |
| Mélység | 200 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Furniture shelves |
|---|---|
| Súly: | 4.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815009228 |
| Szín: | Konkrét, Tölgy |
| Gyűjtemény: | EZ |
| Anyag: | Forgácslap |
| Rácsok száma: | 1 polc/polcok |
| Modell: | Polc |
| Összeg: | 1 |
| Kompozíciót igényel: | Igen |
| Stílus: | Modern |
| Szoba: | Hálószoba, Nappali, Egyetemes |
| Összeszerelt: | Nem |
| Világítás: | Opcionális, külön megvásárolható |
| Állítható polcmagasság: | Nem |
| Rögzítési módszer: | Falra szerelhető |
| Magasság: | 150 mm |
| Csomagolási mélység: | 207 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,5 kg |
| Csomag szélessége: | 1040 mm |
| Szélesség: | 1300 mm |
| Vastagság: | 1,6 cm |
| Csomag magassága: | 48 mm |
| Mélység: | 200 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

