Cama polc MERCI 110x20x25 fekete/tölgyfa kézműves
Kód: POLCMMDRE0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama polc MERCI 110x20x25 fekete/tölgyfa kézműves| Rögzítési módszer | Falra szerelhető |
| Szín | Tölgy, Fekete |
| Modell | Lebegő polcok |
| Világítás | Opcionális, külön megvásárolható |
| Stílus | Modern |
| Állítható polcmagasság | Nem |
| Szoba | Nappali, Hálószoba, Univerzális |
| Összeszerelt | Nem |
| Kompozíciót igényel | Igen |
| Rácsok száma | 1 polc/polcok |
| Anyag | Forgácslap |
| Gyűjtemény | KÖSZÖNÖM |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 1100 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Vastagság | 1,6 cm |
| Csomagolási mélység | 1210 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6,5 kg |
| Csomag magassága | 70 mm |
| Csomag szélessége | 295 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Furniture shelves |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815009617 |
| Rögzítési módszer: | Falra szerelhető |
| Szín: | Tölgy, Fekete |
| Modell: | Lebegő polcok |
| Világítás: | Opcionális, külön megvásárolható |
| Stílus: | Modern |
| Állítható polcmagasság: | Nem |
| Szoba: | Nappali, Hálószoba, Egyetemes |
| Összeszerelt: | Nem |
| Kompozíciót igényel: | Igen |
| Rácsok száma: | 1 polc/polcok |
| Anyag: | Forgácslap |
| Gyűjtemény: | KÖSZÖNÖM |
| Magasság: | 250 mm |
| Szélesség: | 1100 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| Vastagság: | 1,6 cm |
| Csomagolási mélység: | 1210 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,5 kg |
| Csomag magassága: | 70 mm |
| Csomag szélessége: | 295 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

