Cama LOTTA LAW 60 WOT+B dohányzó/kisasztal Dohányzóasztal Négyzet alakú 4 láb
Kód: LISCMMDRE0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cama LOTTA LAW 60 WOT+B dohányzó/kisasztal Dohányzóasztal Négyzet alakú 4 láb| Magassági osztály | Alacsony |
| Tárolófiókok | Nem |
| Egyéb alkatrészek anyaga | Faipari |
| Összeszerelt | Nem |
| Asztallap anyaga | Forgácslap |
| Terméktípus | Dohányzóasztal |
| Keret színe | Wotan tölgy |
| Asztali típus | Egyéni vállalkozó |
| További információk | Összeszerelhető bútorok |
| Stílus | Modern |
| Csuklós | Nem |
| Lábak száma | 4 láb/lábak |
| Asztallap alakja | Négyzet alakú |
| Tárolóhely | Igen |
| Más alkatrészek színe | Fekete |
| Bútorlap vastagsága | 16 mm, 25 mm (felül) |
| Gyűjtemény | LOTTA |
| Asztallap színe | Fekete |
| Magasságállítás | Nem |
| Keret anyaga | Forgácslap |
| Felületkezelés típusa | Homályos |
| Bővíthető | Nem |
| Szélesség | 600 mm |
| A lábak magassága | 15 cm |
| Hossz | 600 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Csomag szélessége | 660 mm |
| Csomag magassága | 90 mm |
| Súly csomagolással együtt | 15 kg |
| Csomagolási mélység | 660 mm |
| A készlet tartalma | Minden szükséges összeszerelési tartozék, Dohányzóasztal x1, Összeszerelési útmutató x1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Benches and tables |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 5903815006302 |
| Magassági osztály: | Alacsony |
| Tárolófiókok: | Nem |
| Egyéb alkatrészek anyaga: | Faipari |
| Összeszerelt: | Nem |
| Asztallap anyaga: | Forgácslap |
| Terméktípus: | Dohányzóasztal |
| Keret színe: | Wotan tölgy |
| Asztali típus: | Egyéni vállalkozó |
| További információk: | Összeszerelhető bútorok |
| Stílus: | Modern |
| Csuklós: | Nem |
| Lábak száma: | 4 láb/lábak |
| Asztallap alakja: | Négyzet alakú |
| Tárolóhely: | Igen |
| Más alkatrészek színe: | Fekete |
| Bútorlap vastagsága: | 16 mm, 25 mm (felül) |
| Gyűjtemény: | LOTTA |
| Asztallap színe: | Fekete |
| Magasságállítás: | Nem |
| Keret anyaga: | Forgácslap |
| Felületkezelés típusa: | Homályos |
| Bővíthető: | Nem |
| Szélesség: | 600 mm |
| A lábak magassága: | 15 cm |
| Hossz: | 600 mm |
| Magasság: | 350 mm |
| Csomag szélessége: | 660 mm |
| Csomag magassága: | 90 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 15 kg |
| Csomagolási mélység: | 660 mm |
| A készlet tartalma: | Minden szükséges szerelési tartozék, 1 db dohányzóasztal, Összeszerelési útmutató x1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

