Cablexpert A-USB3C-HDMIVGA-01 USB grafikus adapter Szürke
Kód: KBAGEMADA0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cablexpert A-USB3C-HDMIVGA-01 USB grafikus adapter Szürke| Kábel típusa | Kerek kábel |
| Szín | Szürke |
| Szélesség | 45 mm |
| Súly | 39 g |
| Magasság | 17 mm |
| Mélység | 58 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Csomag szélessége | 90 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 82 g |
| Csomag magassága | 20 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS |
| Támogatott grafikus felbontás | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Megjelenítési formátum | 1080p |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne csatlakoztasson az ajánlottnál nagyobb energiafogyasztású eszközöket., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek vagy páratartalomnak. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309121347 |
| Kábel típusa: | Kerek kábel |
| Szín: | Szürke |
| Szélesség: | 45 mm |
| Súly: | 39 g |
| Magasság: | 17 mm |
| Mélység: | 58 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Csomag szélessége: | 90 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 82 g |
| Csomag magassága: | 20 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840x2160 |
| Megjelenítési formátum: | 1080p |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne csatlakoztasson olyan eszközöket, amelyek energiafogyasztása nagyobb az ajánlottnál., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek vagy páratartalomnak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

