Brother TN119=TN-119 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete
Kód: TONBROBRB0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother TN119=TN-119 tonerkazetta 1 darab eredeti fekete| Fekete tonerkapacitás | 1500 oldal |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Modell | Eredeti |
| Szín | Fekete |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | Brother DCP-L1630W, Brother DCP-L1632W, Brother HL-L1230W, Brother HL-L1232W |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Figyelmeztetés | A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok | Irritáló vagy káros, Környezeti veszély |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766836937 |
| Fekete tonerkapacitás: | 1500 oldal |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Modell: | Eredeti |
| Szín: | Fekete |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | Brother DCP-L1630W, Brother DCP-L1632W, Brother HL-L1230W, Brother HL-L1232W |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Figyelmeztetés: | A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok: | Irritáló vagy káros, Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

