Brother TN-243CMYK tonerkazetta 1 darab Eredeti Fekete, Cián, Magenta, Sárga
Kód: TONBROBRB0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother TN-243CMYK tonerkazetta 1 darab Eredeti Fekete, Cián, Magenta, Sárga| Modell | Eredeti |
| Szín | Sokszínű |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Fekete tonerkapacitás | 1000 oldal |
| Színes tonerkapacitás | 1000 oldal |
| Kompatibilitás | DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW |
| Magasság | 400 mm |
| Súly | 1,79 kg |
| Mélység | 160 mm |
| Szélesség | 272 mm |
| Csomag magassága | 398 mm |
| Csomagolási mélység | 162 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,66 kg |
| Csomag szélessége | 274 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Raklap magassága | 14,9 cm |
| Kartonok száma rétegenként | 6 darab |
| Raklap súlya | 140,9 kg |
| Rétegek száma egy raklapon | 4 darab |
| Raklapon lévő darabszám | 48 darab |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC) | 4977766787611 |
| Dobozok száma raklaponként | 24 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Raklap típusa | 800 x 1200 mm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 2.21 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766787611 |
| Modell: | Eredeti |
| Szín: | Sokszínű |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Fekete tonerkapacitás: | 1000 oldal |
| Színes tonerkapacitás: | 1000 oldal |
| Kompatibilitás: | DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW |
| Magasság: | 400 mm |
| Súly: | 1,79 kg |
| Mélység: | 160 mm |
| Szélesség: | 272 mm |
| Csomag magassága: | 398 mm |
| Csomagolási mélység: | 162 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,66 kg |
| Csomag szélessége: | 274 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Raklap magassága: | 14,9 cm |
| Kartonok száma rétegenként: | 6 darab |
| Raklap súlya: | 140,9 kg |
| Rétegek száma egy raklapon: | 4 darab |
| Raklapon lévő darabszám: | 48 darab |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC): | 4977766787611 |
| Dobozok száma egy raklapon: | 24 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Raklap típusa: | 800 x 1200 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

