Brother TN-243BK tonerkazetta 1 darab eredeti fekete
Kód: TONBROBRB0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother TN-243BK tonerkazetta 1 darab eredeti fekete| Szín | Sokszínű |
| Modell | Eredeti |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Fekete tonerkapacitás | 1000 oldal |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW |
| Magasság | 388 mm |
| Súly | 439 g |
| Mélység | 155 mm |
| Szélesség | 107 mm |
| Csomag szélessége | 155 mm |
| Csomag magassága | 385 mm |
| Csomagolási mélység | 105 mm |
| Súly csomagolással együtt | 800 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Kartonok száma rétegenként | 6 darab |
| Raklap súlya | 169,2 kg |
| Raklap magassága | 16,8 cm |
| Rétegek száma egy raklapon | 9 darab |
| Dobozok száma raklaponként | 54 darab |
| Raklapon lévő darabszám | 216 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC) | 4977766787451 |
| Raklap típusa | 1200 x 1000 mm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766787451 |
| Szín: | Sokszínű |
| Modell: | Eredeti |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Fekete tonerkapacitás: | 1000 oldal |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW |
| Magasság: | 388 mm |
| Súly: | 439 g |
| Mélység: | 155 mm |
| Szélesség: | 107 mm |
| Csomag szélessége: | 155 mm |
| Csomag magassága: | 385 mm |
| Csomagolási mélység: | 105 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 800 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Kartonok száma rétegenként: | 6 darab |
| Raklap súlya: | 169,2 kg |
| Raklap magassága: | 16,8 cm |
| Rétegek száma egy raklapon: | 9 darab |
| Dobozok száma egy raklapon: | 54 darab |
| Raklapon lévő darabszám: | 216 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC): | 4977766787451 |
| Raklap típusa: | 1200 x 1000 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

