Bezdrátová mechanická klávesnice - Mad Catz S.T.R.I.K.E. 11
Kód: GAMSAMKLA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátová mechanická klávesnice - Mad Catz S.T.R.I.K.E. 11| Anti-ghosting | Ano |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Typ zdroje | USB |
| Barva | Červená, Černá |
| Typ podsvětlení | RGB LED |
| Podsvícení | Ano |
| Barva podsvětlení | Vícebarevný |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Materiál | Hliník, Technopolymer |
| Nastavitelné podsvícení | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Doporučené použití | Hraní |
| Životnost kláves | 80 mil. znaků |
| Rozhraní zařízení | RF Wireless+Bluetooth+USB Type-A |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Numerické klávesy | Ano |
| Technologie přepínání kláves na klávesnici | Mad Catz RED |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Počet kláves na klávesnici | 100 |
| Klávesy Windows | Ano |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Klávesový profil klávesnice | Vysokoprofilové |
| Hmotnost | 827 g |
| Šířka | 366 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hloubka | 119 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
| Sluchátka součástí | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.39 kg |
| EAN vonalkód: | 4897093961457 |
| Anti-ghosting: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Forrás típusa: | USB |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Háttérvilágítás típusa: | RGB LED-ek |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Sokszínű |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Anyag: | Alumínium, Technopolimer |
| Állítható háttérvilágítás: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Kulcsfontosságú élet: | |
| Eszközinterfész: | |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetváltó technológia: | |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 100 |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Billentyűzetprofil: | Nagy horderejű |
| Súly: | 827 g |
| Szélesség: | 366 mm |
| Magasság: | 41 mm |
| Mélység: | 119 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Fejhallgató mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

