Bezdrátová klávesnice Trust Basic IS Silver (24651)
Kód: PERTRUKLA0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátová klávesnice Trust Basic IS Silver (24651)| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Typ zdroje | Baterie |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Typ baterií klávesnice | AAA |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Podsvícení | Ne |
| Počet kláves na klávesnici | 85 |
| Barva | Stříbrná |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Formát klávesnice | Mini |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Spínače klávesnice | Nůžkový spínač |
| Jazyk klávesnice | Americká angličtina |
| Klávesový profil klávesnice | Nízký profil |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Numerické klávesy | Ne |
| Hmotnost klávesnice | 293 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 286,5 x 121 x 22 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Baterie | Ano |
| Obsahuje myš | Ne |
| Varování | Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 8713439246513 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 85 |
| Szín: | Ezüst |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| LED-jelzők: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Billentyűzet formátum: | Mini |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzetkapcsolók: | Ollós kapcsoló |
| Billentyűzetnyelv: | amerikai angol |
| Billentyűzetprofil: | Alacsony profilú |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzet súlya: | 293 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Akkumulátor: | Igen |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

