Bezdrátová klávesnice ASUS KD201 Jelly75 Volt Green
Kód: PERASUKLA0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátová klávesnice ASUS KD201 Jelly75 Volt Green| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnost baterie | 16 měsíc/ů |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Počet kláves na klávesnici | 82 |
| Podsvícení | Ano |
| Barva | Průsvitné, Tmavě zelená, Zelená, Bílá |
| Barva podsvětlení | Bílá |
| Klíče lze vyjmout | Ano |
| Životnost kláves | 50 mil. znaků |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Numerické klávesy | Ne |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Formát klávesnice | 75% |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozhraní zařízení | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Rychlost snímání | 1000 Hz |
| Klávesy Windows | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Výška | 39,5 mm |
| Šířka | 326,2 mm |
| Hmotnost klávesnice | 1,18 kg |
| Hloubka | 142,1 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Záruční list | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Nabíjecí kabel | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.62 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636125215 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 4000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor élettartama: | 16 hónap(ok) |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 82 |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Szín: | Áttetsző, Sötétzöld, Zöld, Fehér |
| Háttérvilágítás színe: | Fehér |
| Kulcsfontosságú élet: | 50 millió karakter |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon/irodai |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzet formátum: | 75% |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Eszközinterfész: | USB + RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Letapogatási sebesség: | 1000 Hz |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Magasság: | 39,5 mm |
| Szélesség: | |
| Billentyűzet súlya: | 1,18 kg |
| Mélység: | 142,1 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Töltőkábel: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

