ASUS TUF Gaming TR120 ARGB ventilátor, fehér, 3 az 1-ben (90DA0093-B09020)
Kód: CHLASUWEN0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB ventilátor, fehér, 3 az 1-ben (90DA0093-B09020)| Szín | Fehér |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Csomagolási mélység | 125 mm |
| Csomag szélessége | 172 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 120 × 28 mm |
| Súly csomagolással együtt | 695 g |
| Csomag magassága | 90 mm |
| Súly | 515 g |
| Csapágy típusa | Hidraulikus |
| Forgási sebesség (max.) | 2000 fordulat/perc |
| Zaj (nagy sebesség) | 29 dB |
| Maximális ventilátorzaj | 29 dB |
| Modell | Léghűtő |
| Maximális légáramlás | 77,4 köbláb/perc, 3,3 mmH2O |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Szoba | Számítógépszekrény |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Figyelmeztetés | Bármilyen karbantartás előtt győződjön meg arról, hogy a készülék ki van kapcsolva az áramforrásból., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja a terméket nedves vagy vizes helyen. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387297513 |
| Szín: | Fehér |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Csomagolási mélység: | 125 mm |
| Csomag szélessége: | 172 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 28 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 695 g |
| Csomag magassága: | 90 mm |
| Súly: | 515 g |
| Csapágy típusa: | Hidraulikus |
| Forgási sebesség (max.): | 2000 fordulat/perc |
| Zaj (nagy sebesség): | 29 dB |
| Maximális ventilátorzaj: | 29 dB |
| Modell: | Léghűtő |
| Maximális légáramlás: | 77,4 köbláb/perc, 3,3 mmH2O |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szoba: | Számítógépszekrény |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Figyelmeztetés: | Bármilyen karbantartás előtt győződjön meg arról, hogy a készülék le van választva az áramforrásról., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja a terméket nedves vagy nedves helyeken. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

