ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 1 db-os csomag Fehér Számítógépház Léghűtő 12 cm Fehér
Kód: CHLASUWEN0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 1 db-os csomag Fehér Számítógépház Léghűtő 12 cm Fehér| Szín | Fehér |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 120 × 28 mm |
| Csapágy típusa | Hidraulikus |
| Modell | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Szoba | Számítógépszekrény |
| Maximális ventilátorzaj | 29 dB |
| Forgási sebesség (max.) | 2000 fordulat/perc |
| Maximális légáramlás | 76,3 köbláb/perc, 2,75 mmH2O |
| Zaj (nagy sebesség) | 29 dB |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387543474 |
| Szín: | Fehér |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 28 mm |
| Csapágy típusa: | Hidraulikus |
| Modell: | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szoba: | Számítógépszekrény |
| Maximális ventilátorzaj: | 29 dB |
| Forgási sebesség (max.): | 2000 fordulat/perc |
| Maximális légáramlás: | 76,3 köbláb/perc, 2,75 mmH2O |
| Zaj (nagy sebesség): | 29 dB |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

