ASUS GT730-SL-2GD5-BRK NVIDIA GeForce GT 730 2GB GDDR5 videókártya
Kód: VGAASUNVD0456
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS GT730-SL-2GD5-BRK NVIDIA GeForce GT 730 2GB GDDR5 videókártya| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| CUDA magok | 384 |
| Típus | GeForce GT 730 |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Processzor órajelsebessége | 902 MHz |
| CUDA | Igen |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Szélesség | 165 mm |
| Magasság | 39 mm |
| Mélység | 69 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64 |
| DVI-D portok száma | 1 |
| Felület | PCI Express 2.0 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Grafikus kártya memóriája | 2 GB |
| Memóriafrekvencia | 5010 MHz |
| Memóriabusz | 64 bites |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR5 |
| Kettős DVI | Igen |
| HDCP | Igen |
| DirectX verzió | 11 |
| OpenGL verzió | 4.4 |
| PhysX | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.494 kg |
| EAN vonalkód: | 4716659990390 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA magok: | 384 |
| Típus: | GeForce GT 730 |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Processzor órajelsebessége: | 902 MHz |
| CUDA: | Igen |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Mélység: | 69 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 Enterprise, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64 |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 2.0 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Grafikus kártya memóriája: | 2 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5010 MHz |
| Memóriabusz: | 64 bites |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR5 |
| Kettős DVI: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| DirectX verzió: | 11 |
| OpenGL verzió: | 4.4 |
| PhysX: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

