ASUS GT1030-SL-2G-BRK NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5 videókártya
Kód: VGAASUNVD0478
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS GT1030-SL-2G-BRK NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5 videókártya| Maximális felbontás | 1920 x 1200 képpont |
| Processzor órajelsebessége | 1266 MHz |
| Processzor túlhajtási sebessége | 1506 MHz |
| Tűzfolyam | Nem |
| CUDA | Igen |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Típus | GeForce GT 1030 |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Rések száma | 1 |
| Szélesség | 173 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Mélység | 69 mm |
| DVI-D portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| Grafikus kártya memóriája | 2 GB |
| Memóriafrekvencia | 6008 MHz |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR5 |
| Memóriabusz | 64 bites |
| HDCP | Igen |
| OpenGL verzió | 4.5 |
| DirectX verzió | 12.0 |
| PhysX | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4712900743333 |
| Maximális felbontás: | 1920 x 1200 képpont |
| Processzor órajelsebessége: | 1266 MHz |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 1506 MHz |
| Tűzfolyam: | Nem |
| CUDA: | Igen |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Típus: | GeForce GT 1030 |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Rések száma: | 1 |
| Szélesség: | 173 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Mélység: | 69 mm |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| Grafikus kártya memóriája: | 2 GB |
| Memóriafrekvencia: | 6008 MHz |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR5 |
| Memóriabusz: | 64 bites |
| HDCP: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.5 |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| PhysX: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

