ASUS GT1030-2G-BRK NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5 videókártya
Kód: VGAASUNVD0523
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS GT1030-2G-BRK NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5 videókártya| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Típus | GeForce GT 1030 |
| CUDA | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1266 MHz |
| CUDA magok | 384 |
| Processzor túlhajtási sebessége | 1506 MHz |
| Tűzfolyam | Nem |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete, Kék |
| Szélesség | 69 mm |
| Magasság | 21 mm |
| Mélység | 169 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 |
| Használati utasítás | Igen |
| Mellékelt illesztőprogramok | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolt szoftver | ASUS GPU finomhangolás |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR5 |
| Grafikus kártya memóriája | 2 GB |
| Memóriabusz | 64 bites |
| Memóriafrekvencia | 6008 MHz |
| Kettős DVI | Nem |
| OpenGL verzió | 4.5 |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| DirectX verzió | 12.0 |
| PhysX | Igen |
| HDCP | Igen |
| Full HD | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.385 kg |
| EAN vonalkód: | 4712900910223 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Típus: | GeForce GT 1030 |
| CUDA: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1266 MHz |
| CUDA magok: | 384 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 1506 MHz |
| Tűzfolyam: | Nem |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete, Kék |
| Szélesség: | 69 mm |
| Magasság: | 21 mm |
| Mélység: | 169 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolt szoftver: | ASUS GPU finomhangolás |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR5 |
| Grafikus kártya memóriája: | 2 GB |
| Memóriabusz: | 64 bites |
| Memóriafrekvencia: | 6008 MHz |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.5 |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| PhysX: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Full HD: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

