ASRock AMD Radeon RX 9060 XT Challenger 16GB OC GDDR6 videokártya
Kód: VGAASRATI0106
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASRock AMD Radeon RX 9060 XT Challenger 16GB OC GDDR6 videokártya| Stream processzorok | 2048 |
| Grafikus processzor család | AMD |
| Processzor túlhajtási sebessége | 3290 MHz |
| CUDA | Nem |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 3 |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Típus | Radeon RX 9060 XT |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény | 550 W |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Világítás | Igen |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 132 mm |
| Hossz | 249 mm |
| Súly | 645 g |
| Magasság | 41 mm |
| DisplayPort-verzió | 2.1a |
| Felület | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| Memóriabusz | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség | 20 Gbps |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| Kettős DVI | Nem |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| HDCP | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics cards ( ATI ) |
|---|---|
| Súly: | 0.975 kg |
| EAN vonalkód: | 4711581491205 |
| Stream processzorok: | 2048 |
| Grafikus processzor család: | AMD |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 3290 MHz |
| CUDA: | Nem |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 3 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Típus: | Radeon RX 9060 XT |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 550 W |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Világítás: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 132 mm |
| Hossz: | 249 mm |
| Súly: | 645 g |
| Magasság: | 41 mm |
| DisplayPort-verzió: | 2.1a |
| Felület: | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 20 Gbps |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Kettős DVI: | Nem |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| HDCP: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

